Rybus może wrócić do Ekstraklasy! Szokujące słowa menadżera

Roman Oreszczuk, agent Macieja Rybusa w rozmowie ze "sport24.ru" ocenił, że były reprezentant Polski może wrócić do polskiej ligi w najbliższym czasie.

Maciej Rybus
Obserwuj nas w
Sipa US/Alamy Na zdjęciu: Maciej Rybus

Rybus znów zagra w Polsce

Maciej Rybus, to jeden z nielicznych zagranicznych piłkarzy, który po wybuchu wojny w Ukrainie zdecydował pozostać w Rosji. Decyzja Polaka o dalszej grze w tym kraju była podyktowana m.in. ze względu na fakt, że żona zawodnika jest Rosjanką. Niemniej wraz z upływem czasu postawa Rybusa zaczęła wzbudzać coraz większe kontrowersje. Były reprezentant Polski brał m.in. udział w obchodach Dnia Zwycięstwa, a także wpisywał się w propagandę Kremla.

POLECAMY TAKŻE

To wszystko mocno rozbudziło emocje wśród opinii publicznej w naszym kraju. Wiele osób w mediach społecznościowych mówiło, że piłkarz powinien oddać paszport z orłem. Niemniej sam zawodnik również znalazł się na zakręcie w karierze pod względem sportowym. W ostatnim czasie nie mógł liczyć na regularną grę w Rubinie Kazań. W minionym sezonie zagrał tylko osiem spotkań. Klub postanowił więc, że nie będzie przedłużać wygasającej w czerwcu umowy, a jego menadżer zaskoczył mówiąc, że lewy obrońca może wrócić do Polski.

 Najprawdopodobniej będziemy teraz szukać innych możliwości kontynuowania kariery niż Rubin. Nie bierzemy pod uwagę drugiej ligi rosyjskiej. Maciek nie jest piłkarzem na tym poziomie, więc rozważymy wszystkie inne opcje, łącznie z Europą. Powrót do polskiej ligi jest możliwy. Obecna sytuacja nie ma na to żadnego wpływu – ocenił Roman Oreszczuk, agent Rybusa.

Czytaj więcej: Legia Warszawa dopina kolejny transfer. Zapłaci bardzo duże pieniądze!

Komentarze