Radomiak finalizuje transfer z Ekstraklasy. Korzysta na spadku rywala

Radomiak Radom finalizuje transfer Rahila Mammadova - donosi Sebastian Staszewski. Środkowy obrońca dopiero co rozwiązał kontrakt z ŁKS-em Łódź.

Rahil Mammadov
Obserwuj nas w
fot. Pressfocus Na zdjęciu: Rahil Mammadov

Radomiak sprowadza byłego piłkarza ŁKS-u

Rahil Mammadov dołączył do ŁKS-u Łódź z Karabachu Agdam w styczniu 2024 roku. Miał pomóc drużynie w bardzo ciężkim zadaniu, jakim była próba utrzymania się w Ekstraklasie. Łódzki klub po fatalnej rundzie jesiennej próbował odmienić swój los, lecz nie zrobił tego wystarczająco skutecznie. Mimo tego, środkowy obrońca z Azerbejdżanu zaliczył wiele niezłych występów, dając się zapamiętać polskim kibicom z pozytywnej strony.

POLECAMY TAKŻE

Po spadku z Ekstraklasy ŁKS mógł się spodziewać, że straci swoich najciekawszych zawodników. Kontrakt za porozumieniem stron przedwcześnie rozwiązał właśnie Mammadov, który nie zamierzał występować w pierwszej lidze. W czwartek Sebastian Staszewski poinformował z kolei, że 28-latek będzie w przyszłym sezonie występował dla Radomiaka Radom. Negocjacje między zawodnikiem a klubem zakończyły się porozumieniem. Teraz czeka go dwuletni kontrakt, który zostanie podpisano po wyjaśnieniu formalności związanych z wizą.

Mammadov to zawodnik z imponującym piłkarskim CV. Jest 17-krotnym reprezentantem Azerbejdżanu i pięciokrotnym mistrzem kraju. Wszystkie tytuły zdobył podczas gry dla Karabachu Agdam.

Zobacz również: Media: Legia Warszawa myśli o kolejnym transferze. Skusi się na wielki wydatek?!

Komentarze