Piast Gliwice ogłosił komunikat w sprawie dyrektora sportowego

Piast Gliwice jest w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Klub poinformował natomiast, ze Bogdan Wilk nie jest już dyrektorem sportowym. Umowa między stronami została rozwiązana.

Bogdan Wilk
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bogdan Wilk

Bogdan Wilki przestał być dyrektorem sportowym Piasta Gliwice

Piast Gliwice w poprzedniej kampanii zakończył zmagania ligowe na 10. miejscu w PKO BP Ekstraklasie. Celem na nowy sezon miało być poprawienie tej pozycji. Niemniej turbulencje w klubie związane ze zmianą władzy w mieście sprawiają, że na dzisiaj Niebiesko-czerwoni pozyskali tylko jednego nowego gracza, co może niepokoić fanów gliwickiej drużyny. W poniedziałek 8 lipca 2024 roku przekazano natomiast wiadomość o zakończeniu współpracy z dotychczasowym dyrektorem sportowym.

POLECAMY TAKŻE

“Informujemy, że Bogdan Wilk nie będzie dłużej pracował w Piaście Gliwice. Umowa dyrektora sportowego z Klubem została rozwiązana” – przekazano w wiadomości opublikowanej na oficjalnej stronie internetowej ekipy z Gliwic.

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Piast w trakcie okresu przygotowawczego rozegrał pięć meczów kontrolnych, wygrywając w każdym z nich. Ostatni sparing przed startem nowej kampanii gliwiczanie rozegrają w najbliższą sobotę, mierząc się z Koroną Kielce. Z kolei tydzień później gliwiczanie na wyjeździe zmierzą się z Cracovią w spotkaniu pierwszej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Pierwszy mecz w roli gospodarza w trakcie sezonu 2024/2025 drużyna Aleksandara Vukovicia rozegra natomiast ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie odbędzie się 28 lipca o godzinie 17:30.

Czytaj więcej: Wisła Kraków osłabiona przed meczem z KF Llapi

Komentarze