Korona Kielce z kolejną zmianą, rozstanie po ponad trzech latach

Korona Kielce poinformowała o kolejnych zmianach w klubie. Tym razem roszada dotyczą stanowiska dyrektora sportowego. Pawła Golańskiego zastąpił Paweł Tomczyk, wracający do zawodu.

Piłkarze Korony Kielce
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Korony Kielce

Paweł Tomczyk zastąpił Pawła Golańskiego w Koronie Kielce

Korona Kielce nie daje o sobie zapomnieć w okresie ogórkowym. Niedawno z posady prezesa klubu zrezygnował Łukasz Jabłoński. Tymczasem w środę 12 czerwca 2024 roku oficjalnie biuro prasowe Złocisto Krwistych przekazało informację o zakończeniu współpracy z Pawłem Golańskim.

POLECAMY TAKŻE

“Po ponad trzech latach pracy w Koronie z klubem żegna się dyrektor Sportowy, Paweł Golański. Dziękujemy za wszystko!” – brzmi komunikat opublikowany na oficjalnej stronie internetowej Korony.

Po ponad godzinie od publikacji materiału z informacją o rozstaniu dotychczasowego dyrektora sportowego przekazano informacje, kto zastąpi Pawła Golańskiego.

“Paweł Tomczyk został nowym Dyrektorem Sportowym Korony Kielce. Umowa podpisana została na czas nieokreślony” – poinformował serwis Korona-kielce.pl.

Nowy dyrektor sportowy kielczan w przeszłości sprawdzał się w tej roli w innych klubach. Pracował między innymi w Rakowie Częstochowa, a później trafił do Legii Warszawa czy Motoru Lublin.

Korona nową kampanię zacznie w trzeci weekend lipca. Zmierzy się wówczas na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Z kolei pierwsze spotkanie w roli gospodarza w nowym sezonie Złocisto-krwiści rozegrają 27 lipca, mierząc się z Legią Warszawa. Zanim kielczanie zaczną ligowe zmagania, to zmierzą się w meczach kontrolnych z: Motorem Lublin, Radomiakiem i Ruchem Chorzów.

Czytaj więcej: Zbigniew Boniek pesymistą w sprawie gry Lewandowskiego z Holandią

Komentarze