REKLAMA
REKLAMA

Barton na testach w Marsylii

dodał: Piotr Wojciechowski  |  źródło: L'Equipe  |  29.08.2012 19:41
Joey Barton przyjechał do Marsylii negocjować ofertę wypożyczenia i przejść testy medyczne. Pomocnik QPR poinformował o tym na swoim Twitterze.

- W podróży do Marsylii. Ponownie aktualne, znów nie i znów tak. Jestem wciąż sceptyczny - napisał na swoim Twitterze Joey Barton. Dwie godziny później dopisał: - Jak tu w Marsylii gorąco - jakby potwierdzając, że jego wizyta w Prowansji rzeczywiści stała się faktem.

Nie oznacza to jednak, że 29-letni Anglik na pewno trafi do Olympique Marsylia. Sprawa jego wypożyczenia ciągnie się już od kilku miesięcy, lecz nie znalazła jeszcze swojego finału.

Oszczędzająca na czym się da Marsylia stara się tanio pozyskać środkowego pomocnika szczególnie po tym, jak do West Hamu odszedł Alou Diarra. Jeśli wypożyczenie Bartona doszłoby do skutku, to byłby to drugi pobyt angielskiego piłkarza w Ligue 1 w krótkim czasie. Przed rokiem Lille wypożyczyło na jeden sezon z Liverpoolu Joe Cole'a.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

TenTypTakMa | 29.08.2012 20:24

Niech do PL juz nie wraca, a najlepiej niech tam zostanie.

droit au but | 30.08.2012 00:10

To się zacznie, Barton będzie wszystkich kopał i okładał po pyskach, żaden Ibrahimović nam nie podskoczy : ]
Strasznie niepewny zawodnik, wolałbym od niego Mvuemba'e z Lorient, ale ważne by jakoś powiększyć kadrę.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy