Spektakularny gol w meczu Fortuna 1 Ligi, niecodzienne osiągnięcie widzewiaka [WIDEO]

GKS Katowice mierzył się w piątek w meczu 29. kolejki Fortuna 1 Ligi ze SKRĄ Częstochowa. W drugiej połowie rywalizacji niecodziennym wyczynem popisał się Radosław Gołębiowski, który zdobył bramkę z połowy boiska.

Radosław Gołębiowski
  • GKS Katowice zaliczył fatalny występ przeciwko SKRZE Częstochowa w ramach 29. kolejki Fortuna 1 Ligi
  • Trójkolorowi przegrali z ekipą Jakuba Dziółki (0:1)
  • Gola z połowy boiska strzelił Radosław Gołębiowski

GKS Katowice zawiódł przy Bukowej

GKS Katowice przystępował do batalii ze SKRĄ Częstochowa, chcąc odnieść trzecie z rzędu zwycięstwo. Podopieczni Jakuba Dziółki mieli natomiast zamiar kontynuować passę spotkań bez porażki. Zwiastowało to ciekawe zawody przy Bukowej.

Tymczasem w drugiej odsłonie rywalizacji doszło do niecodziennego zdarzenia na obiekcie przy Bukowej. Po pięciu podaniach w 68. minucie na strzał z połowy boiska zdecydował się Radosław Gołębiowski, który powtórzył osiągnięcie z tego sezonu między innymi Szymona Skrzypczaka z meczu Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy (2:2).

Zawodnik wypożyczony do ekipy z Częstochowy z Widzewa Łódź w tym sezonie wystąpił w piętnastu spotkaniach. W piątkowy wieczór zdobył premierową bramkę w tej kampanii.

Drużyna z Bukowej kolejny mecz rozegra na wyjeździe w niedzielę 7 maja, mierząc siię z Chriobrym Głogów. Mecz odbędzie się o godzinie 18:00.