Nowe wieści na temat byłego już pomocnika ŁKS-u

Dani Ramirez nie będzie reprezentować barw ŁKS-u w nadchodzącym sezonie. Spadkowicz z PKO Ekstraklasy złożył Hiszpanowi ofertę przedłużenia kontraktu, jednak zawodnik zdecydował się jej nie przyjmować.

Dani Ramirez
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Dani Ramirez

Dani Ramirez opuścił ŁKS

ŁKS Łódź w piątkowym komunikacie przekazał, że Dani Ramirez opuszcza drużynę. Dodano, że zaproponowano hiszpańskiemu pomocnikowi przedłużenie kontraktu, ale postanowił nie skorzystać z tej oferty. Zawodnik postanowił poszukać nowych wyzwań. Wielu kibiców liczyło na dalsze występy wychowanka Realu Madryt w barwach ŁKS-u.

POLECAMY TAKŻE

Jak ujawnił Piotr Koźmiński w serwisie “WP Sportowe Fakty”, klub złożył bardzo niską propozycję. Miał bowiem otrzymać roczną umowę. Sytuację stara się wykorzystać Wisła Kraków i stara się przyciągnąć gracza na grę przy Reymonta.

Ramirez nie narzeka na zainteresowanie kilku europejskich klubów i nie wykluczone, że zdecyduje się na opuszczenie Polski. W poprzednim sezonie Ekstraklasy rozegrał 32 spotkania i zdobył dziewięć bramek. Przed pobytem w Łodzi, Hiszpan występował w belgijskim Zulte Waregem.

W sumie, podczas obu okresów gry w Łodzi, rozegrał 86 spotkań, zdobywając 24 bramki i notując 21 asysty. Natomiast w latach 2020-2022 dobrze spisywał się w Lechu Poznań.

Komentarze