Zagłębie Lubin – Cracovia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (18.02.2024)

Zagłębie - Cracovia: transmisja w TV i online. Pierwsze niedzielne spotkanie 21. kolejki PKO Ekstraklasy rozegrane zostanie w południe. Sprawdź gdzie oglądać mecz Zagłębie - Cracovia.

Michał Rakoczy
Obserwuj nas w
IMAGO/Grzegorz Wajda/SOPA Images Na zdjęciu: Michał Rakoczy

Zagłębie – Cracovia, gdzie oglądać?

W pierwszym niedzielnym meczu 21. kolejki PKO Ekstraklasy dojdzie do pojedynku dwóch sąsiadów z ligowej tabeli. Zagłębie Lubin przed własną publicznością podejmować będzie Cracovię. W zdecydowanie lepszych nastrojach do tego pojedynku przystąpią Pasy.

Cracovia drugą rundę sezon rozpoczęła od efektownej wygranej 6:0 z Radomiakiem Radom. Zagłębie musiało natomiast uznać wyższość Lecha Poznań (0:2). Dla Miedziowych był to jednocześnie czwarty ligowy mecz z rzędu bez wygranej. Sprawdź typy na mecz Zagłębie – Cracovia.

Zagłębie – Cracovia, transmisja w TV

Mecz Zagłębie – Cracovia rozegrany zostanie w niedzielę (18 lutego). Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 12:30. Telewizyjna transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Zagłębie – Cracovia, transmisja online

Przebieg meczu w Lubinie będzie można śledzić także za pośrednictwem internetu. Wystarczy skorzystać z usługi CANAL+ online, która jest teraz dostępna w atrakcyjnej ofercie. Wykupując półroczny dostęp do paczki ze wszystkimi kanałami CANAL+, Eleven Sports Premium i Polsat Sport Premium możesz zaoszczędzić aż 156 zł. Za 6-miesięcy oglądana najlepszej piłki zapłacisz tylko 288, co w przeliczeniu na jeden miesiąc daje tylko 48 zł. Z oferty skorzystasz rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony.

Zagłębie – Cracovia, kto wygra?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Zagłębia 22%
remisem 4%
wygraną Cracovii 74%
23+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Zagłębia
  • remisem
  • wygraną Cracovii

Zagłębie – Cracovia, kursy bukmacherskie

W niedzielnym meczu trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Bukmacherzy nieco większe szanse na sukces w tym spotkaniu dają jednak gospodarzom.

Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie – Cracovia?

Transmisja będzie dostępna na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także w usłudze CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Zagłębie – Cracovia?

Mecz rozegrany zostanie w niedzielę (18 lutego) o godzinie 12:30.

Komentarze