Hiszpania – Włochy: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (20.06.2024)

Sprawdzamy gdzie obejrzeć spotkanie Hiszpania - Włochy na Euro 2024. Transmisja dostępna będzie w telewizji i online. Zobacz gdzie oglądać mecz Hiszpania - Włochy.

Dani Olmo
Obserwuj nas w
Pressinphoto Sports Agency/Alamy Na zdjęciu: Dani Olmo

Hiszpania – Włochy, gdzie oglądać?

W czwartkowy wieczór rozegrany zostanie jeden z hitów fazy grupowej Euro 2024. W ramach rywalizacji w grupie B reprezentacja Hiszpanii zmierzy się z Włochami. Zwycięzca tego spotkania zapewni sobie awans i prawdopodobnie zakończy grupowe zmagania na pierwszym miejscu. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem oba zespoły są kandydatami do walki o medale.

Szkoleniowcy obu zespołów z pewnością desygnują na murawę najlepsze jedenastki. To gwarancja emocji i bardzo wysokiego poziomu gry. W roli faworyta na murawę wybiegną jednak Hiszpanie. Sprawdź typy na mecz Hiszpania – Włochy. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna w telewizji i za pośrednictwem internetu.

O której mecz Hiszpania – Włochy

Spotkanie Hiszpanii z Włochami rozpocznie się dziś o godzinie 21:00. Mecz zostanie rozegrany na Veltins-ARena w Gelsenkirchen. Głównym sędzią spotkania będzie Slavko Vincic.

Hiszpania – Włochy, transmisja w TV

Hit grupy B i całej fazy grupowej Euro 2024 Hiszpania – Włochy rozegrany zostanie w czwartek (20 czerwca) o godzinie 21:00. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na kanałach TVP1 i TVP Sport. Mecz skomentują Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow.

Hiszpania – Włochy transmisja online

Internetowa transmisja z meczu Hiszpania – Włochy będzie dostępna na stronie sport.tvp.pl. Mecz będzie można oglądać również w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Hiszpania – Włochy, typ kibiców

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Hiszpanii 57%
remisem 0%
wygraną Włoch 43%
7+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Hiszpanii
  • remisem
  • wygraną Włoch

Hiszpania – Włochy, kursy bukmacherów

Na papierze faworytem jest reprezentacja Hiszpanii, która w ostatnich latach miała patent na włoski zespół. Bukmacherzy również dają jej większe szanse na sukces w czwartkowym pojedynku.

Hiszpania
Włochy
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 czerwca 2024 20:59.
Gdzie obejrzeć mecz Hiszpania – Włochy?

Transmisja z meczu Hiszpania – Włochy dostępna będzie na kanałach TVP1 i TVP Sport.

Kiedy odbędzie się spotkanie Hiszpania – Włochy?

Mecz rozegrany zostanie w czwartek (21 czerwca) o godzinie 21:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze