Arsenal FC – Aston Villa: gdzie oglądać? Transmisja i stream online (14.04.2024)

Arsenal - Aston Villa: transmisja. Rywalizacja w ramach 33. kolejki Premier League na Emirates Stadium zapowiada się ciekawie. Mecz będzie do obejrzenia w internecie.

Piłkarze Arsenalu
Obserwuj nas w
fot. Moritz Müller / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze Arsenalu

Arsenal – Aston Villa, gdzie oglądać?

Rywalizację na Emirates Stadium można śmiało uznawać za hit 33. kolejki Premier League. Mecz z udziałem Arsenalu i Aston Villi to jednocześnie starcie drugiej z czwartą ekipą w tabeli. Emocje wydają się zatem gwarantowane.

Drużyna Mikela Artety ma nadzieję na trzecie z rzędu zwycięstwo. Stołeczna ekipa ostatnio w pokonanym polu zostawiała Brighton (3:0) i Luton Town (2:0). Zespół Unaia Emery’ego wróci natomiast do Londynu po wygranej z Lille (2:1). Sprawdź typy na mecz Arsenal – Aston Villa.

Arsenal – Aston Villa, transmisja w TV

Rywalizacji z udziałem Arsenalu i Aston Villi nie będzie można obejrzeć w tradycyjnej telewizji. Żadna ze stacji telewizyjnych nie ma w swoim harmonogramie tego typu transmisji.

Arsenal – Aston Villa, transmisja online

Mecz z udziałem drużyn Mikela Artety i Unaia Emery’ego będzie można oglądać w internecie. Taką możliwość zapewni platforma Viaplay. Z usługi można korzystać na urządzeniach mobilnych oraz na Smart TV. Rywalizacja zacznie się o godzinie 17:30.

Arsenal – Aston Villa, kursy bukmacherów

Zdecydowanym faworytem według ekspertów są gospodarze. Kurs na zwycięstwo Arsenalu wynosi 1.31. Opcję na remis wyceniono na 6.10. Z kolei wariant na wygraną Aston Villi oszacowano na 9.50.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Arsenal – Aston Villa?

Transmisja ze spotkania będzie dostępna na platformie Viaplay.

Kiedy odbędzie się mecz Arsenal – Aston Villa?

Spotkanie odbędzie się w niedzielę (14 kwietnia) o godzinie 17:30.

Komentarze