West Ham United wycenił Jarroda Bowena. Astronomiczna kwota

West Ham United nie chce rozstawać się z Jarrodem Bowenem. Młoty nie wysłuchają ofert opiewających na mniej niż 100 milionów funtów - przekazał brytyjski portal Football Insider.

Jarrod Bowen
Obserwuj nas w
Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Jarrod Bowen

Jarrod Bowen wyceniony na 100 milionów funtów

Jarrod Bowen od kilku sezonów jest jednym z najlepszych ofensywnych zawodników w Premier League. Nic więc dziwnego, że 27-letni skrzydłowy wzbudza duże zainteresowanie na rynku transferowym. Dziesięciokrotnego reprezentanta Anglii w ostatnim czasie łączono między innymi z Newcastle United, jednak Sroki najprawdopodobniej będą musiały obejść się smakiem.

Brytyjski serwis “Football Insider” ujawnił bowiem, że West Ham United nie ma zamiaru rozstawać się z Jarrodem Bowenem. Włodarze The Hammers dążą do zatrzymania prawego napastnika w swoich szeregach, chyba że na stole pojawi się astronomiczna oferta. Londyńczycy swojego piłkarza wycenili na 100 milionów funtów. Żaden klub raczej nie zaproponuje jednak takiej kwoty za 27-latka.

Czy Jarrod Bowen jest wart 100 milionów funtów?

Tak 37%
Nie 58%
Ciężko powiedzieć 5%
108+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Ciężko powiedzieć

Jarrod Bowen z powodzeniem występuje w barwach West Hamu United od stycznia 2020 roku, gdy przeprowadził się na Stadion Olimpijski w Londynie za dokładnie 21,3 miliona euro z Hull City.

Skuteczny atakujący od tamtej pory w koszulce Młotów rozegrał łącznie 202 spotkania, strzelił 60 goli i zaliczył 39 asyst. Statystyki angielskiego snajpera robią więc spore wrażenie.

Fachowy portal “Transfermarkt” wycenia prawoskrzydłowego na około 50 milionów euro. Umowa Jarroda Bowena z West Hamem United obowiązuje do 30 czerwca 2030 roku. Przypomnijmy, że zespół The Hammers w kampanii 2022/2023 sięgnął po Ligę Konferencji Europy.

Komentarze