Turecki stoper z możliwością powrotu do Premier League

Według Ekrema Konura Everton oraz Fulham są zainteresowani zakontraktowaniem Caglara Soyuncu. Turecki obrońca obecnie występuje w Fenerbahce Stambuł, gdzie trafił na zasadzie wypożyczenia z Atletico Madryt.

Caglar Soyuncu
Obserwuj nas w
Zuma Press / Alamy Na zdjęciu: Caglar Soyuncu

Caglar Soyuncu łączony z Fulham oraz Evertonem

Caglar Soyuncu w poprzednim letnim okienku transferowym na zasadzie wolnego transferu przeprowadził się z Leicester City do Atletico Madryt. Stoperowi wygasała umowa z Lisami i zdecydował się on na nowe wyzwanie w Hiszpanii. Jego pobyt w stolicy kraju okazał się jednak kompletną klapą – reprezentant Turcji nie zyskał zaufania Diego Simeone, a gdy tylko otrzymywał minuty, to bardzo często popełniał błędy.

Dlatego Rojiblancos w styczniu zdecydowali się wysłać 27-letniego obrońcę na wypożyczenie. Urodzony w Izmirze zawodnik przeszedł do Fenerbahce Stambuł, gdzie również nie zachwyca.

Caglar Soyuncu mimo to nie może narzekać na brak zainteresowania. Jak poinformował w swoich mediach społecznościowych turecki dziennikarz Ekrem Konur, niewykluczony jest powrót jego rodaka do Premier League.

Latem linię defensywy będą bowiem chciały wzmocnić takie kluby jak między innymi Everton oraz Fulham. O ile The Toffees nie są jeszcze pewni utrzymania na najwyższym poziomie rozgrywkowym, o tyle The Whites praktycznie zapewnili już sobie pozostanie w angielskiej elicie. Atletico Madryt w najbliższym oknie transferowym zapewne będzie chciało się pozbyć 55-krotnego reprezentanta Turcji.

Kontrakt Caglara Soyuncu z zespołem Atleti wygasa 30 czerwca 2027 roku.

Komentarze