Paulo Dybala opuści Romę? Dwaj potentaci w gotowości

Paulo Dybala wciąż nie uzgodnił nowej umowy z Romą, a to zdaniem Rudy'ego Galettiego nie przechodzi bez uwagi takich klubów jak FC Barcelona oraz Chelsea. Hiszpanie i Anglicy zbierają informacje na temat obecnej sytuacji 30-letniego Argentyńczyka.

Paulo Dybala
Obserwuj nas w
LaPresse / Alamy Na zdjęciu: Paulo Dybala

FC Barcelona oraz Chelsea mają na oku Paulo Dybalę

Paulo Dybala od dwóch lat jest największą gwiazdą Romy. Aktualne porozumienie między stronami wygasa jednak już 30 czerwca 2025 roku, a piłkarz nie uzgodnił jeszcze warunków nowego kontraktu z rzymskim klubem. Co warto odnotować, klauzula odstępnego w jego umowie wynosi zaledwie 12 milionów euro dla drużyn spoza Włoch. Pozyskanie takiego zawodnika w promocyjnej cenie to nie lada okazja.

Doskonale o tym wiedzą włodarze Barcelony oraz Chelsea, którzy zbierają informacje na temat obecnej sytuacji cofniętego napastnika – poinformował włoski dziennikarz Rudy Galetti w mediach społecznościowych. 38-krotny reprezentant Argentyny w nadchodzącym letnim okienku transferowym może zatem zmienić otoczenie. Giallorossi zrobią jednak wszystko, żeby zatrzymać Paulo Dybalę w Rzymie.

Piłkarz polskiego pochodzenia z powodzeniem występuje w Romie od lipca 2022 roku, kiedy to trafił na Stadio Olimpico na zasadzie wolnego transferu z Juventusu, gdzie z powodzeniem grał przez kilka sezonów. Ofensywny zawodnik wcześniej na włoskich boiskach miał jeszcze okazję przywdziewać koszulkę Palermo, skąd wypłynął na szerokie wody.

Który kierunek jest lepszy dla Paulo Dybali?

Barcelona 78%
Chelsea 22%
226+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Barcelona
  • Chelsea

Komentarze