Lech rezygnuje z zawodnika. Jego kontrakt może zostać rozwiązany

Lech Poznań wkrótce może rozstać się z pomocnikiem. "Kolejorz" bowiem negocjuje rozwiązanie umowy z Niką Kvekveskirim. Gruzin nie znajduje się w planach Nielsa Frederiksena - podaje Dawid Dobrasz z redakcji "Meczyki".

Nika Kvekveskiri
Obserwuj nas w
Zuma Press / Alamy Na zdjęciu: Nika Kvekveskiri

Nika Kvekveskiri opuści Lech Poznań

Lech Poznań przygotowuje się już do nowego sezonu. Wiemy, że drużynę będzie prowadził Niels Frederiksen. Na ten moment jednak „Kolejorz” biernie przygląda się innym zespołom, jak dogadują transfery. Drużyna z województwa wielkopolskiego natomiast wkrótce może stracić jednego z pomocników.

Tylko u nas

Z informacji przekazanych przez Dawida Dobrasza dowiadujemy się, że Lech Poznań może pożegnać Nika Kvekveskiriego. „Kolejorz” obecnie prowadzi rozmowy z Gruzinem oraz jego agentem w sprawie rozwiązania umowy. Dziennikarz redakcji „Meczyki”  zdradził, że uczestnik EURO 2024 nie znalazł się w planach Nielsa Frederiksena. Warto zaznaczyć, że umowa Nika Kvekveskiriego z Lechem Poznań obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Gruziński pomocnik natomiast przybył do stolicy województwa wielkopolskiego w styczniu 2021 roku. Do tej pory 32-latek rozegrał w koszulce „Kolejorza” 123 spotkania. W tym czasie zdołał zgromadzić na swoim koncie sześć trafień, a także siedem asyst.

Nika Kvekveskiri wraz z reprezentacją Gruzji odpadł już z EURO 2024. Zawodnik Lecha Poznań na niemieckich boiskach jednak spędził zaledwie 12 minut. 32-latek pojawił się na placu gry w ostatnim spotkaniu z Hiszpanią, które zakończyło się dla podopiecznych Willy’ego Sagnola wysoką porażką 1:4.

Sprawdź także: Lech Poznań wreszcie dopina pierwszy letni transfer! Pozostały testy medyczne

Komentarze