Media: Arkadiusz Milik odrzucił dwie oferty. Mógł odejść z Juventusu

Arkadiusz Milik mógł w ostatnich miesiącach przenieść się do Arabii Saudyjskiej. Odrzucił dwie oferty i postanowił grać dalej dla Juventusu - donosi Nicolo Schira.

Arkadiusz Milik
Obserwuj nas w
fot. Imago/Sportimage Na zdjęciu: Arkadiusz Milik
  • Arkadiusz Milik mógł w ostatnim czasie odejść z Juventusu
  • Polski napastnik otrzymał dwie oferty z Arabii Saudyjskiej
  • Zdecydował jednak, że najlepszy dla niego będzie dalszy pobyt w Turynie

Milik mógł odejść z Juventusu. Odrzucił dwie oferty

Arkadiusz Milik gra dla Juventusu od 2022 roku. Najpierw przebywał w Turynie na zasadzie wypożyczenia, a później Stara Dama definitywnie wykupiła go z Marsylii. W obecnym sezonie pełni głównie rolę rezerwowego, co jest związane z jego przeciętną skutecznością. We wszystkich rozgrywkach uzbierał raptem pięć bramek, w tym trzy w jednym meczu Pucharu Włoch.

Jak donosi Nicolo Schira, reprezentant Polski mógł obecnie występować zupełnie gdzie indziej. W ostatnich miesiącach otrzymał on dwie oferty z Arabii Saudyjskiej, lecz nie zdecydował się na ich przyjęcie. Napastnik uznał, że najlepsza dla jego kariery będzie dalsza gra w Juventusie. Włoski dziennikarz nie zdradził szczegółów dotyczących zainteresowanych klubów.

Milik zdecydował się tym samym podążyć drogą Piotra Zielińskiego, który minionego lata mógł opuścić Napoli na rzecz gry w Arabii Saudyjskiej. Pomimo lukratywnej oferty, postanowił dalej występować w Europie.

Kontrakt Milika obowiązuje do połowy 2026 roku. Jest on jednym z kandydatów do gry na nadchodzących Mistrzostwach Europy, jeśli tylko reprezentacja Polski zdoła się na nie zakwalifikować.

Zobacz również: Kolejny Polak w La Liga?! Kiwior na celowniku zasłużonego klubu

Komentarze