Matty Cash na celowniku giganta Serie A! Widzą w nim lidera

Pozyskaniem Matty'ego Casha poważnie zainteresowany jest AC Milan. Na transfer do klubu naciska nowy trener Paulo Fonseca, który widzi Polaka jako bardzo ważną postać zespołu, o czym informuje Corriere dello Sport.

Matty Cash
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Matty Cash

AC Milan walczy o Matty’ego Casha

Brak powołania na Euro 2024 dla Matty’ego Casha wywołał spore zaskoczenie wśród wszystkich dziennikarzy i kibiców. Decyzja Michała Probierza podyktowana była prawdopodobnie tym, że 26-letni wahadłowy w Biało-Czerwonych brawach do tej pory raczej rozczarowywał. Stąd też selekcjoner postanowił zrezygnować z jego usług podczas najbliższego turnieju w Niemczech i dać szansę innym kadrowiczom.

POLECAMY TAKŻE

Zupełnie inaczej sprawa ma się jeśli spojrzymy na formę w klubie. Tam Matty Cash jest ważnym ogniwem Aston Villi, która jest drużyną z górnej części tabeli Premier League i w minionym sezonie zajęła 4. miejsce w stawce – kwalifikując się tym samym do Ligi Mistrzów. Polak w sumie w rozgrywkach 2023/24 rozegrał 45 spotkań, w których zdobył pięć goli i zanotował trzy asysty. Nie może więc dziwić, że Polak wzbudza zainteresowanie innych ekip w Europie.

Według informacji przekazanych przez “Corriere dello Sport” o Casha intensywnie walczy AC Milan. Wielkim orędownikiem sprowadzenia 26-latka jest nowy trener mediolańczyków, czyli Paulo Fonseca, który naciska na władze, aby te sprowadziły wahadłowego do klubu. Widzi on w nim bowiem kluczowego gracza na prawe wahadło w barwach Rossoneri. Aston Villa obecnie liczy na przynajmniej 25 milionów euro za Casha, ale Milan negocjuje niższą kwotę.

Czytaj więcej: Berardi dał zielone światło na transfer. Chce trafić do czołowego klubu Serie A

Komentarze