Manchester United zniszczy plan Arsenalu. Mogą uprzedzić ich w walce o napastnika

Manchester United szuka na rynku transferowym nowego napastnika. Czerwone Diabły bacznie monitorują sytuację Ivana Toneya, który według portalu TeamTalk znajduje się wysoko na liście życzeń Arsenalu.

Ivan Toney
Obserwuj nas w
Imago / Martin Dalton Na zdjęciu: Ivan Toney
  • Manchester United może podkraść Arsenalowi napastnika na rynku transferowym
  • Ivan Toney przykuł zainteresowanie topowych klubów w Premier League
  • Kwota transferu może oscylować w granicach 80 milionów funtów

Manchester United stanie do walki z Arsenalem o Ivana Toneya

Manchester United ma w najbliższym oknie transferowym skupić się na pozyskaniu nowego napastnika. Wiadomo, że z klubem pożegna się Anthony Martial, więc Czerwone Diabły potrzebują nowego snajpera, który będzie rywalizował o miejsce w składzie z Rasmusem Hojlundem.

POLECAMY TAKŻE

Jednym z kandydatów ma być Ivan Toney. Anglik aktualnie występuje w Brentford, więc jest dobrze znaną postacią w Premier League. Półtora miesiąca temu wrócił do gry po ośmiomiesięcznym zawieszeniu związanym z obstawianiem zakładów bukmacherskich.

Ivan Toney znajduje się również na liście życzeń Arsenalu, wobec czego zapowiada się bezpośrednia rywalizacja między zainteresowanymi klubami o transfer piłkarza. Brytyjskie media sugerują, że kwota transferu w przypadku sprowadzenia 27-latka może sięgnąć 80 milionów funtów.

Napastnik Brentford w tym sezonie zagrał 7 meczów, w których strzelił 4 bramki w Premier League. Jego aktualna wartość rynkowa wynosi 35 milionów euro.

Komentarze