Romano jest pewny. Roma zrezygnuje z doświadczonego gracza

AS Roma podjęła decyzję w sprawie Leonardo Spinazzoli. Mistrz Europy wraz z końcem sezonu przestanie być zawodnikiem "Giallorossich" - informuje Fabrizio Romano.

Leonardo Spinazzola
Obserwuj nas w
Giuseppe Maffia / Alamy Na zdjęciu: Leonardo Spinazzola

Loenardo Spinazzola opuści Romę!

W nadchodzącym letnim okienku transferowym AS Romę czeka przebudowa. Już wiemy, że stołeczny klub związał się na stałe z Daniele De Rossim. Zatem teraz przed władzami „Giallorossich” zadanie, aby spełnić żądania włoskiego szkoleniowca. Pod dużym znakiem stoi przyszłość Nicoli Zalewskiego. Serwis „RomaPress” donosi, że 22-latek znalazł się w kręgu zainteresowań Torino.

POLECAMY TAKŻE

Reprezentant Polski prawdopodobnie nie będzie jedynym piłkarzem, który opuści AS Romę. Z informacji przekazanych przez Fabrizio Romano dowiadujemy się, że rzymianie podjęli już decyzję w sprawie Leonardo Spinazzoli. Otóż wygasający kontrakt mistrza Europy nie zostanie przedłużony przez klub. Zatem 31-latek wraz z końcem czerwca opuści „Giallorossich” jako wolny agent.

Leonardo Spinazzola w swojej karierze zwiedził wiele klubów. Jednak prawdopodobnie najlepsze lata swojej kariery spędził w AS Romie. Włoch ma już swoje lata, a także doskwiera mu podatność na kontuzję, więc władze stołecznego klubu przestały wiązać z nim przyszłość. Na ten moment nie ma konkretnych informacji, gdzie 31-latek wyląduje. Natomiast od dłuższego czasu pojawiają się informacje, że Saudyjczycy wykazują zainteresowanie wychowankiem Sieny.

Leonardo Spinazzola w minionej kampanii rozegrał łącznie 36 spotkań. Mistrz Europy w tym czasie zdołał strzelić jednego gola, a także zaliczyć cztery asysty.

Sprawdź także: Roma chce wcisnąć Milanowi niechcianego napastnika

Komentarze