Kluczowy piłkarz Interu ogłosił swoją decyzję. Walczył o niego Bayern

Hakan Calhanoglu stał się w ostatnim czasie celem transferowym Bayernu Monachium. Gwiazdor Interu Mediolan ogłosił swoje plany na najbliższą przyszłość.

Hakan Calhanoglu
Obserwuj nas w
fot. Pressfocus Na zdjęciu: Hakan Calhanoglu

Calhanoglu zostaje w Interze

Hakan Calhanoglu stał się jednym z kandydatów do wzmocnienia środka pola Bayernu Monachium. Bawarczycy rozglądali się na rynku za konkretnymi kandydaturami i trafili na pomocnika Interu Mediolan. Media sugerowały, że obie strony są zainteresowane nawiązaniem współpracy. Miało dojść nawet między nimi do pierwszych rozmów.

POLECAMY TAKŻE

Sam zawodnik oczywiście przebywa z reprezentacją Turcji na mistrzostwach Europy, więc dotychczas sprawy nie komentował. Wobec mnożących się dywagacji i kolejnych doniesień transferowych, postanowił zdradzić kibicom, jaki ma plan na najbliższą przyszłość. Zadeklarował, że pragnie dalej zdobywać trofea z Interem Mediolan, co w zasadzie dementuje jakiekolwiek plotki o transferze do Bayernu.

“Nie będę ukrywał: jestem niezwykle szczęśliwy w Interze, a relacja z naszymi fanami i klubem są naprawdę wyjątkowe. Ja jestem bardzo podekscytowany wizją walki o kolejne trofea w barwach tej drużyny.” – zadeklarował w swoim oświadczeniu.

Bawarczycy muszą rozglądać się za innymi kandydaturami. 30-letni Calhanoglu ma za sobą świetny sezon. Jako lider drugiej linii Interu Mediolan znacząco pomógł w zdobyciu mistrzostwa Włoch. W rozgrywkach Serie A zgromadził 13 bramek i 3 asysty w 32 występach.

Zobacz również: Bayern wyprzedaje kluczowych graczy! PSG zgłasza się po gwiazdę

Komentarze