Górnik Łęczna ma nowego skrzydłowego. Transfer potwierdzony

Górnik Łęczna szaleje na rynku transferowym. "Duma Lubelszczyzny" w środę potwierdziła kolejne wzmocnienie. Do drużyny prowadzonej przez Pavola Stano zawitał Kamil Orlik. 24-latek poprzednio reprezentował barwy Siarki Tarnobrzeg.

Pavol Stano
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Pavol Stano

Oficjalnie: Kamil Orlik zasilił szeregi Górnika Łęczna

Nadchodzący sezon Górnik Łęczna spędzi na boiskach Betclic 1 Liga. Drużynie Pavola Stano nie udało się awansować po barażach do Ekstraklasy, zatem teraz przed władzami klubu sporo pracy na rynku transferowym. Do tej pory „Duma Lubelszczyzny” potwierdziła aż siedem wzmocnień. Zespół zasilił m.in. Filip Szabaciuk.

POLECAMY TAKŻE

Górnik Łęczna w środę za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej potwierdził kolejny transfer. Nowym zawodnikiem pierwszoligowca został Kamil Orlik. 24-latek trafił na Lubelszczyznę prosto z Siarki Tarnobrzeg, podpisując z „Dumą Lubelszczyzny” roczną umowę. W kontrakcie została zawarta także opcja przedłużenia współpracy o kolejne 12 miesięcy.

Kamil Orlik ma za sobą fantastyczny sezon w barwach Siarki Tarnobrzeg. 24-latek w rozgrywkach ligowych rozegrał 32 spotkania. A w tym czasie zdołał 19-krotnie wpisać się na listę strzelców, a także zaliczyć osiem asyst. Trzeba przyznać, że statystyki miał wyjątkowe nowy zawodnik Górnika Łęczna.

Kamil Orlik jest wychowankiem Legii Warszawa, jednak nigdy nie zadebiutował w jej seniorskiej drużynie. Skrzydłowy reprezentował barwy drugiego zespołu „Wojskowych”. Oprócz tego 24-latka mogliśmy oglądać również w barwach Chojniczanki, ŁKS-u Łagów oraz Unii Tarnów.

Sprawdź także: Warta Poznań potwierdza transfer. Spadkowicz wzmacnia pomoc

Komentarze