Górnik Łęczna ma nowego defensora. Transfer z 2. ligi

Górnik Łęczna w piątek ogłosił kolejny transfer. Do drużyny prowadzonej przez Pavola Stano zawitał Filip Szabaciuk. 21-letni defensor trafił na Lubelszczyznę prosto z drugoligowego Stomilu Olsztyn.

Pavol Stano
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Pavol Stano

Oficjalnie: Filip Szabaciuk wzmocnił Górnika Łęczna

Górnik Łęczna został na kolejny sezon w Betclic 1 Lidze. Klub z województwa lubelskiego z tego powodu zaplanował przebudowę składu w letnim okienku transferowym. „Duma Lubelszczyzny” ogłosiła już kilka transferów. Do drużyny Pavola Stano zawitali m.in. Przemysław Banaszek oraz Branislav Pindroch. A dziś zespół wzmocnił kolejny zawodnik.

POLECAMY TAKŻE

Za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej Górnik Łęczna przedstawiła nowego defensora. Drużynę prowadzoną przez Pavola Stano wzmocnił Filip Szabaciuk. Młody zawodnik trafił na Lubelszczyznę prosto ze Stomilu Olsztyn i podpisał dwuletni kontrakt.

Wychowanek Huraganu Międzyrzec Podlaski ostatnie sezony spędził w Stomilu Olsztyn. 21-letni stoper bardzo dobrze sobie radził w drużynie z województwa Warmińsko-Mazurskiego. W minionej kampanii rozegrał na boiskach Betclic 2 Ligi aż 32 spotkania, będąc jedną z jaśniejszych postaci w swoim zespole.

Filip Szabaciuk to kolejny młody zawodnik, który zawitał do Górnika Łęczna z niższej ligi. Wczoraj klub ogłosił dwa takie przyjścia. Zespół z województwa lubelskiego bowiem wzmocnili Sebastian Szczytniewski oraz Michał Litwa. Obaj gracze, podobnie jak Filip Szabaciuk, podpisali z „Dumą Lubelszczyzny” dwuletnie kontrakty.

Sprawdź także: Warta Poznań potwierdza transfer. Spadkowicz wzmacnia pomoc

Komentarze