Warta Poznań potwierdza transfer. Spadkowicz wzmacnia pomoc

Damian Gąska został właśnie zaprezentowany jako nowy gracz Warty Poznań. Pomocnik ostatnio grał dla Górnika Łęczna. Ze spadkowiczem podpisał kontrakt do końca sezonu 2024/25 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Damian Gąska
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Damian Gąska

Damian Gąska nowym graczem Warty Poznań

Warta Poznań po spadku z PKO Ekstraklasy miała spore problemy. Przez jakiś czas zapowiadało się nawet, że klub może wycofać się z rozgrywek Betclic 1. ligi i zacząć nową kampanię od dużo niższego szczebla. Tak się jednak nie stało i Zieloni będą grać na zapleczu elity na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim.

POLECAMY TAKŻE

Od tego czasu klub także ruszył mocno z polityką transferową. Nowym graczem Warty został m.in. Rafał Adamski z Zagłębia Lubin, Tomasz Wojcinowicz z Puszczy Niepołomice oraz Maciej Firlej również z Puszczy. Teraz z kolei ekipa z Poznania potwierdziła kolejny ciekawy ruch.

Mianowicie nowym graczem Warty Poznań został Damian Gąska. 27-letni ofensywny pomocnik przez ostatnie sezony związany był z Górnikiem Łęczna, z którym miał umowę ważną do końca czerwca 2024 roku. Tym samym do Zielonych przechodzi jako wolny zawodnik. Gąska rozegrał w PKO Ekstraklasie 74 mecze w barwach Śląska Wrocław i Górnika Łęczna, dla którego strzelił 5 goli w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ze spadkowiczem podpisał kontrakt do końca sezonu 2024/25 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Czytaj więcej: Marek Papszun dla Goal.pl: musiałem zmienić całe swoje życie

Komentarze