Gwiazdor Atalanty rozważa transfer do Liverpoolu? “Jestem ciekawy”

Gwiazdor Atalanty Ederson w jednym z wywiadów odniósł się do możliwego odejścia z Atalanty Bergamo podczas letniego okienka transferowego. Brazylijczyk nieustannie jest łączony z transferem do Liverpoolu.

Ederson Dos Santos
Obserwuj nas w
Pacific Press Media Production Corp. / Alamy Na zdjęciu: Ederson Dos Santos

Ederson skomentował możliwe odejście z Atalanty

Ederson był jedną z kluczowych postaci Atalanty w minionym sezonie, który La Dea zakończyła triumfem w Lidze Europy. Brazylijczyk ma za sobą znakomitą kampanię, która nie umknęła uwadze największych europejskich klubów. W ostatnim czasie media piszą o dużym zainteresowaniu ze strony Liverpoolu, który nawet miał złożyć ofertę wartą 45 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

Atalanta jak dotąd nie odpowiedziała na tą propozycję, ale wiele wyjaśnią kolejne miesiące. Z klubem może pożegnać się jeszcze Koopmeiners oraz Lookman, którzy również wzbudzają duże zainteresowanie na rynku transferowym. Jednak La Dea z pewnością nie odda wszystkich swoich ważnych graczy.

Tymczasem Ederson odniósł się do możliwego odejścia z Atalanty. Choć Brazylijczyk nie chciał zdradzać nic ze swojej przyszłości to jednak pozostawił otwartą furtkę. – Jestem szczęśliwy w Atalancie, a teraz skupiam się na reprezentacji Brazylii. Lubię Włochy, ale ciekawi mnie także Premier League. Jedyna możliwość odejścia jest taka, że ​​Atalanta otrzyma propozycję i wtedy… podejmie decyzję. Wszystko zależy od klubu – stwierdził pomocnik.

Esderson jest wyceniany na około 50 – 60 milionów euro. Dlatego wydaje się, że pierwsza propozycja Liverpoolu prędzej czy później zostanie odrzucona. Jednak przyszłość Brazylijczyka pozostaje dużym znakiem zapytania i każdy scenariusz jest możliwy, biorąc pod uwagę również fakt, że gracz na Anfield Road mógłby liczyć na dużo większe zarobki.

Zobacz również: Juventus o krok od wielkiego wzmocnienia. “Ostatnie metry”

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Komentarze