Kolejna chętnych po Gudmundssona. Kolejny klub wyraził zainteresowanie

Albert Gudmundsson w letnim okienku transferowym może opuścić Genoę. Islandczyk znajduje się na celowniku wielu klubów. Okazuje się, że do zainteresowanych dołączyła również Fiorentina - informuje "La Gazzetta dello Sport".

Albert Gudmundsson
Obserwuj nas w
Independent Photo Agency Srl / Alamy Na zdjęciu: Albert Gudmundsson

Fiorentina zainteresowana Albertem Gudmundssonem

Miniony sezon klubowy był niezwykle udany dla Alberta Gudmundssona. Reprezentant Islandii dzięki swojej dobrej dyspozycji trafił na celownik wielu klubów. Zainteresowanie jego osobą przejawiały m.in. takie kluby, jak Tottenham Hotspur czy Inter Mediolan. Do tego również saudyjskie drużyny zaczęły bacznie się przyglądać piłkarzowi Genoi.

POLECAMY TAKŻE

Z informacji przekazanych w sobotnim wydaniu przez „La Gazzettę dello Sport” dowiadujemy się, że do walki o Alberta Gudmundssona włączył się kolejny klub. Włoska prasa zdradziła, że chodzi o Fiorentinę. Na ten moment „Viola” jeszcze nie złożyła oficjalnej oferty, ale władze tego klubu już pracują, aby przedstawić konkretną propozycję, która zostanie zaakceptowana przez piłkarza i Genoę.

Warto zaznaczyć, że Fiorentina już zimą była gotowa pozyskać Alberta Gudmundssona. Zarząd ze Stadio Artemio Franchi nawet przedstawił ofertę opiewającą na 30 milionów euro. Jednak wówczas ich rozmowy z Genoą zakończyły się fiaskiem, przez co ich zainteresowanie zeszło na dalszy plan. Aczkolwiek w tegorocznym okienku transferowym ponownie „Viola” ruszy po Islandczyka.

Fiorentina już się zbroi przed nadchodzącym sezonem. Klub ze Stadio Artemio Franchi lada moment ma podpisać kontrakt z Moise Keanem. Włoski napastnik w poniedziałek pojawi się we Florencji, aby przejść testy medyczne, po których parafuje umowę z nowym zespołem.

Sprawdź także: Reprezentant Włoch zmienia otoczenie. Gdzie zagra?

Komentarze