FC Barcelona pracuje nad hitowym wzmocnieniem

FC Barcelona w letnim okienku będzie próbowała zakontraktować Daniego Olmo z Lipska - informuje Ferran Martinez na łamach Mundo Deportivo. Klauzula odstępnego pomocnika wynosi 60 milionów euro, a Deco rozpoczął już rozmowy z ojcem zawodnika.

Dani Olmo
Obserwuj nas w
dpa picture alliance / Alamy Na zdjęciu: Dani Olmo

Barca rozmawia z Danim Olmo. Pomocnik wróci do stolicy Katalonii?

W stolicy Katalonii podczas najbliższego letniego okienka transferowego sporo będzie się działo. Z ławki trenerskiej Barcelony ustąpi dotychczasowy szkoleniowiec, czyli Xavi Hernandez, a na Camp Nou rozpocznie się nowy projekt. Barca pomimo problemów finansowych zrobi wszystko, co w jej mocy, żeby odpowiednio wzmocnić zespół i tym samym odpowiedzieć na galaktyczne ruchy Realu Madryt, do którego mają trafić Kylian Mbappe czy Alphonso Davies.

Bardzo ciekawe informacje dzisiaj późnym wieczorem przekazał Ferran Martinez z katalońskiego dziennika “Mundo Deportivo”. Według niego Blaugrana chce sprowadzić Daniego Olmo z Lipska, dla którego byłby to powrót do Barcelony. 25-letni ofensywny piłkarz w latach 2007-2014 szkolił się bowiem w słynnej La Masii. Dyrektor sportowy Barcy Deco podobno prowadzi już rozmowy z ojcem pomocnika, a sam zawodnik ma być otwarty na taki ruch. Sprawa podobno jest na zaawansowanym etapie.

Klauzula odstępnego Daniego Olmo w kontrakcie z Bykami wynosi 60 milionów euro. To spora kwota, którą FC Barcelona spróbuje przynamniej trochę zmniejszyć poprzez negocjacje. Mistrz Hiszpanii latem postara się sprzedać kilku niepotrzebnych graczy, a zarobione pieniądze mógłby wykorzystać właśnie przy transferze 33-krotnego reprezentanta La Furia Roja. Warto dodać, iż była gwiazda Dinama Zagrzeb ostatnio była łączona również z Manchesterem City.

Dani Olmo jest wart 60 milionów euro?

Oczywiście, że tak 31%
To za duża kwota 59%
Nie mam zdania 9%
64+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Oczywiście, że tak
  • To za duża kwota
  • Nie mam zdania

Komentarze