Znicz ma nowego bramkarza. Wzmocnienie prosto z Ekstraklasy

Znicz Pruszków sięgnął po wzmocnienie prosto z Ekstraklasy. Nowym zawodnikiem pierwszoligowca został Bartosz Klebaniuk. 22-latek opuścił Pogoń Szczecin na zasadzie transferu definitywnego.

Bartosz Klebaniuk
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Klebaniuk

Oficjalnie: Bartosz Klebaniuk wzmocnił Znicz Pruszków

Znicz Pruszków kolejny sezon spędzi w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Zespół z województwa mazowieckiego całkiem przyzwoicie zaprezentował się w minionej kampanii, dlatego drużyna może przejść prawdziwą rewolucję. Już wiemy, że w letnim okienku transferowym pierwszoligowiec stracił Miłosza Mleczko, dotychczasowego podstawowego bramkarza, który wzmocnił Termalikę Nieciecza.

POLECAMY TAKŻE

Jak się okazuje, Znicz Pruszków szybko znalazł nowego golkipera. Klub za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej w środę przedstawił wzmocnienie. Zespół prowadzony przez Grzegorza Szokę w nadchodzącej kampanii będzie reprezentował Bartosz Klebaniuk, który do tej pory występował w Pogoni Szczecin. 22-latek dołączył do pierwszoligowca na zasadzie transferu definitywnego.

Golkiper urodzony w Białej Podlaskiej rozegrał łącznie 15 spotkań w barwach seniorskiej drużyny Pogoni Szczecin. Bartosz Klebaniuk nie zapisał się złotymi zgłoskami na kartach „Dumy Pomorza”. 22-latkowi nie udało się zachować ani razu czystego konta. Natomiast zawodnik popełnił mnóstwo błędów, które doprowadziły do utraty gola. Teraz przed byłym piłkarzem Pogoni Siedlce nowe wyzwanie, jakim będzie gra na zapleczu Ekstraklasy.

Bartosz Klebaniuk jest pierwszym wzmocnieniem Znicza Pruszków w tegorocznym letnim okienku transferowym. Natomiast szeregi pierwszoligowca opuścili, wcześniej wspomniany, Miłosz Mleczko, Krystian Pomorski oraz Mateusz Grudziński.

Sprawdź także: Wisła Płock potwierdziła kolejny transfer. Sentymentalny powrót

Komentarze