AS Monaco szuka następcy gwiazdy. Dogada się z Chelsea?

AS Monaco musi znaleźć nowego napastnika po tym, jak umowy nie przedłużył Wissam Ben Yedder. W oko działaczy z Księstwa wpadł Armando Broja - podaje stacja telewizyjna BBC.

Armando Broja
Obserwuj nas w
Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Armando Broja

Armando Broja na celowniku AS Monaco

AS Monaco kilka dni temu oficjalnie poinformowało o rozstaniu się z Wissamem Ben Yedderem, który klub z Księstwa opuścił po pięciu latach, a do nowej drużyny dołączy na zasadzie wolnego transferu. 33-letni napastnik nie przedłużył bowiem wygasającego kontraktu z monakijską ekipą. Dlatego wicemistrz Ligue 1 musi znaleźć następcę swojego kapitana, ponieważ w wyniku jego odejścia powstała luka w linii ataku zespołu prowadzonego przez Adiego Huettera.

POLECAMY TAKŻE

Według najnowszych informacji przekazanych przez brytyjską stację telewizyjną “BBC” AS Monaco bacznie obserwuje sytuację Armando Brojy, który jest jednym z kandydatów na zastąpienie Wissama Ben Yeddera na Stadionie Ludwika II. 22-letni Albańczyk w nadchodzącym letnim okienku najprawdopodobniej zostanie sprzedany przez Chelsea. Przypomnijmy, że rosły napastnik drugą część ostatniego sezonu spędził na wypożyczeniu w Fulham.

Pobyt Armando Brojy w ekipie The Whites nie był jednak udany – etatowy reprezentant Albanii nie zdobył bowiem żadnej bramki. Umowa wciąż perspektywicznego zawodnika z The Blues wygasa w 2028 roku. Warto dodać, iż Niebiescy mają problemy ze spełnieniem zasad finansowego fair play i z tego powodu muszą pozbyć się kilku niepotrzebnych piłkarzy.

Komentarze