Jamal Musiala “puszcza oczko” do giganta. Wielki transfer na horyzoncie?

Jamal Musiala w przyszłości chciałby przeprowadzić się do Realu Madryt. Gwiazdka Bayernu Monachium wysyła jasny sygnał do stolicy Hiszpanii - podaje Carlos Carpio z dziennika MARCA.

Jamal Musiala
Obserwuj nas w
Laurent Lairys/Agence Locevaphotos / Alamy Na zdjęciu: Jamal Musiala

Jamal Musiala chce przejść do Realu Madryt

Jamal Musiala to jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników w dzisiejszym futbolu. Gwiazdor Bayernu Monachium od dawna znajduje się w notesie takich klubów jak Manchester City czy Paris Saint-Germain, jednak piłkarz ma zupełnie inny plan na swoją karierę. Ofensywny pomocnik w przyszłości chciałby bowiem przenieść się do Realu Madryt – poinformował dziennikarz Carlos Carpio pracujący dla hiszpańskiego dziennika “MARCA”.

Czy Real Madryt powinien ruszyć po Jamala Musialę?

Tak 56%
Nie 41%
Nie mam zdania 4%
1891+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

27-krotny reprezentant Niemiec zdaje sobie sprawę, że gra na Estadio Santiago Bernabeu może przynieść wieczną chwałę, co jest więcej warte, niż każde pieniądze. Kontrakt Jamala Musiali z bawarskim zespołem wygasa dopiero 30 czerwca 2026 roku i wygląda na to, że 21-latek najbliższe dwa sezony spędzi na Allianz Arenie. Real Madryt bacznie śledzi jego sytuację i niewykluczone, że młodzieniec wkrótce spełni swoje pragnienie.

Urodzony w Stuttgarcie zawodnik w 38 spotkaniach zakończonej kampanii strzelił 12 goli i zaliczył 8 asyst. Fachowy serwis “Transfermarkt” wycenia Jamala Musialę na 110 milionów euro. Wydaje się więc, że ewentualne ściągnięcie pomocnika wiązałoby się z ogromnym wydatkiem, chyba że ofensywny piłkarz wypełni swoją umowę i odejdzie z Bayernu Monachium na zasadzie wolnego transferu. Taki scenariusz nie jest jednak rozważany przez Bawarczyków.

Komentarze