Tottenham sięgnie po posiłki z Serie A? Koguty prowadzą w wyścigu o napastnika

Tottenham Hotspur zimą sprowadził Radu Dragusina z Genoi. Okazuje się, że może nie być to jedyna transakcja tych klubów. "Koguty" bowiem obecnie prowadzą w wyścigu o podpis Alberta Gudmundssona - podaje "TEAMTalk".

Albert Gudmundsson
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: Albert Gudmundsson
  • Kolejny transfer na linii Tottenham – Genoa?
  • “Koguty” interesują się Albertem Gudmundssonem
  • Do transferu może dojść już latem

Albert Gudmundsson na oku Tottenhamu

Z informacji przekazanych przez “TEAMTalk” wynika, że Tottenham Hotspur w letnim okienku może dokonać transferu prosto z Serie A. Na celowniku Spurs znajduje się od jakiegoś czasu Albert Gudmundsson z Genoi. Brytyjscy dziennikarze poinformowali, że “Koguty” obecnie prowadzą w wyścigu o podpis Islandczyka.

Tottenham coraz częściej zaczyna spoglądać w kierunku Włoch. Warto przypomnieć, że zimą do klubu trafił Radu Dragusin. Rumun podobnie jak Albert Gudmundsson, reprezentował do tej pory barwy “Grifonów”. Władze ze Stadio Luigi Ferraris jakiś czas temu wyceniły Islandczyka. Oczekują bowiem za niego około 30 milionów euro.

Albert Gudmundsson w obecnie trwającej kampanii Serie A rozegrał 21 spotkań. W tym czasie dziewięciokrotnie wpisał się na listę strzelców, a także zaliczył dwie asysty.

Sprawdź także: Kelly opuści Bournemouth? Wielki marki interesują się Anglikiem

Komentarze