Remis w hicie, Milik z debiutem, błąd Drągowskiego – podsumowanie 3. kolejki Serie A [WIDEO]

gracze Romy
PressFocus Na zdjęciu: gracze Romy

Wyniki 3. kolejki Serie A. Juventus zremisował z Romą 1:1. W 77. minucie w barwach Starej Damy zadebiutował Arkadiusz Milik. W innym spotkaniu AC Milan triumfował z Bologną 2:0. Spezia zremisowała zaś z Sassuolo 2:2. Przy bramce na 2:2 źle zachował się Bartłomiej Drągowski, który wyszedł z bramki, nie porozumiał się ze swoim kolegą i sprezentował gola rywalom. Poniżej prezentujemy rezultaty i strzelców ze wszystkich potyczek.

Juve na remis z Romą, Milan liderem Serie A

Juventus grał z Romą. W barwach Starej Damy bronił Wojciech Szczęsny. Na ostatni kwadrans na placu gry pojawił się zaś Arkadiusz Milik. W szeregach gości od 46. minuty grał Nicola Zalewski. Hit zakończył się remisem 1:1. Ozdobą potyczki był piękny gol z wolnego Dusana Vlahovicia.

Cremonese rywalizowało z Torino. Beniaminek przegrał 1:2. W szeregach Byków całe spotkanie rozegrał Karol Linetty, który zarobił żółty kartonik.

AC Milan triumfował z Bologną 2:0. W drużynie gości tradycyjnie podstawowym golkiperem był Łukasz Skorupski. Na rezerwie znalazł się zaś Kacper Urbański.

Spezia podejmowała Sassuolo. W szeregach gospodarzy w podstawowym składzie zaleźli się Bartłomiej Drągowski, Jakub Kiwior i Arkadiusz Reca. To nie był do końca udany wieczór dla polskiej trójki. Spezia tylko zremisowała 2:2. Drągowski popełnił zaś błąd przy drugiej bramce dla rywali.