Gwiazda Interu uzgodniła warunki kontraktu. Potwierdzenie lada dzień

Lautaro Martinez zgodził się na warunki nowego kontraktu w Interze. Informacja o przedłużeniu umowy ma zostać wkrótce oficjalnie ogłoszona przez klub - twierdzi "Sky Sport Italia".

Lautaro Martinez
Obserwuj nas w
Giuseppe Maffia / Alamy Na zdjęciu: Lautaro Martinez

Lautaro Martinez zostaje w Mediolanie

Inter ma za sobą udany sezon. Zespół z Mediolanu sięgnął po 20 mistrzostwo Włoch i Superpuchar kraju. Nie byłoby sukcesów klubu, gdyby nie obecność Lautaro Martineza, który był kluczowym zawodnikiem, pełniąc przy tym rolę kapitana. Teraz dochodzą pomyślne informacje na temat przyszłości Argentyńczyka.

POLECAMY TAKŻE

Pomimo trudności w negocjacjach dotyczących żądań płacowych, zwłaszcza po zmianie właściciela klubu z Suning na Oaktree, ostateczne porozumienie zostało osiągnięte. Agent piłkarza, Alejandro Camano, odwiedził siedzibę Interu, a po spotkaniu rozmawiał z dziennikarzami “Sky Sport Italia”. – Inter i Lautaro Martinez zdecydują, kiedy nadejdzie właściwy moment, ale klub będzie tym, który to ogłosi – oznajmił.

Napastnik będzie zarabiał w Interze 9 milionów euro na sezon plus premie zależne od wyników. W sierpniu skończy 27 lat. Dołączył do Interu w 2018 roku za kwotę 25 milionów euro z argentyńskiego klubu Racing Avellaneda.

W ostatnim sezonie został królem strzelców z 24 trafieniami. Oficjalne ogłoszenie przedłużenia kontraktu ma nastąpić przed meczem Martineza z reprezentacją Argentyny w Copa America 20 czerwca.

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Komentarze