Chiesa skomentował formę Juventusu. “Krytyka jest słuszna”

Juventus wygrał 2:0 w pierwszym meczu półfinału Pucharu Włoch z Lazio. Mimo zwycięstwa Federico Chiesa w rozmowie z Mediaset przyznał, że jeden triumf nie wyprowadzi ich z tak dużego kryzysu.

Federico Chiesa
Obserwuj nas w
Nicolò Campo / Alamy Na zdjęciu: Federico Chiesa
  • Juventus wygrał 2:0 z Lazio w półfinale Pucharu Włoch
  • Stara Dama po raz kolejny rozczarowuje wynikami w Serie A
  • Federico Chiesa zgadza się z krytyką ze strony fanów

Juventus rozczarowuje, Chiesa zgadza się z krytyką

Juventus od początku roku nie potrafi złapać odpowiedniego rytmu. Podopieczni Massimiliano Allegriego po raz drugi w przeciągu dwóch miesięcy notują w lidze serię 4 meczów bez zwycięstwa. Kiepska forma Starej Damy spowodowała, że odpadli oni z walki o mistrzostwo Włoch.

Po wtorkowym zwycięstwie 2:0 z Lazio w Pucharze Włoch z portalem Mediaset rozmawiał Federico Chiesa. Włoch otwarcie przyznał, że krytyka w stronę Juventusu jest zasłużona, a jeden wynik nie rozwiąże problemów, które ciągną się od miesięcy.

W Juventusie trzeba cały czas grać na 110 procent. Jest tu duża presja, ale tak właśnie powinno być. Krytyka jest słuszna. Fakt, że zremisowaliśmy z Empoli i przegraliśmy z Interem, pozbawił nas wiatru w żagle. Nie powiem, że się wyłączyliśmy, ale trudno jest dostosować się do walki o inne cele, gdy tak wielkie marzenie prześlizguje się między palcami – powiedział Chiesa w rozmowie z Mediaset.

Wynik 2:0 nie wystarczy, żeby wyprowadzić nas z kryzysu, który trwa od miesięcy – dodał piłkarz Juventusu.

Komentarze