Di Lorenzo zdecydował ws. przyszłości. Kapitan Napoli opublikował list

Napoli opublikowało list napisany przez Giovanniego Di Lorenzo. Kapitan drużyny ogłosił, że zostaje w drużynie, ale przez pewien czas rzeczywiście rozważał odejście.

Giovanni Di Lorenzo
Obserwuj nas w
Zuma Press / Alamy Na zdjęciu: Giovanni Di Lorenzo

Giovanni Di Lorenzo wiąże przyszłość z Napoli

Przyszłość Giovanniego Di Lorenzo w ostatnim czasie stała pod znakiem zapytania. Kapitan Napoli był łączony m.in. z transferem do Juventusu, który poszukuje klasowego prawego obrońcy. Teraz wszelkie wątpliwości rozwiał opublikowany przez Azzurrich list.

POLECAMY TAKŻE

Kapitan Napoli podzielił się swoimi przemyśleniami na temat minionego sezonu oraz wskazał cele na przyszłość. Piłkarz przyznał, że w pewnym momencie rzeczywiście rozważał odejście z klubu, odczuwając na sobie silne niezadowolenie kibiców. Jednak po trudnym okresie zrozumiał zarówno złość fanów, jak i frustrację klubu. W swoim liście zawodnik podkreślił, że jego relacja z agentem Mario Giuffredim wykracza poza sferę zawodową. Gufferdi, zauważywszy dyskomfort swojego klienta, działał w jego interesie, co ostatecznie zaowocowało decyzją o pozostaniu w Napoli.

Przyznaję, że myślałem o odejściu. Poczułem niezadowolenie ze mnie i jak powiedział prezes, poczułem się opuszczony przez klub – napisano w liście.

Zawodnik wyraził również wdzięczność za rozmowy, które odbył z prezydentem klubu Aurelio De Laurentiisem oraz trenerem Antonio Conte. Po tych spotkaniach poczuł się zmotywowany i gotowy do nowego sezonu, deklarując, że czuje się częścią drużyny i kibiców.

List ten jest pełen nadziei i optymizmu, co może być zwiastunem pozytywnych zmian w zespole Napoli przed nadchodzącym sezonem. Zawodnik podkreślił swoją gotowość do stawienia czoła nowym wyzwaniom i rozpoczęcia nowego rozdziału w swojej karierze w Napoli.

Czytaj dalej: Real Madryt rezygnuje z Kimmicha. Królewscy chcą gwiazdę Milanu!

Komentarze