Bayern Monachium odmawia wypożyczenia obrońcy do Serie A

Według informacji podanych przez dziennik "La Gazzetta dello Sport", Bayern Monachium zdecydowanie odmówił wypożyczenia Kima Min-jae do Serie A. Piłkarzem Bawarczyków zainteresowany jest Inter.

Kim Min-jae
Obserwuj nas w
Moritz Müller / Alamy Na zdjęciu: Kim Min-jae

Bayern nie zamierza wypuszczać Kima Min-jae

Kim Min-jae latem zeszłego roku zamienił SSC Napoli na Bayern Monachium za 50 milionów euro.. Środkowy obrońca z Korei Południowej wystąpił łącznie w 35 meczach, zdobył w nich jedną bramkę i zanotował dwie asysty. Oczekiwania wobec zawodnika były wyższe.

POLECAMY TAKŻE

Jak donoszą dziennikarze z Włoch, Bawarczycy odrzucili prośbę Interu o wypożyczenie 27-latka, ale nadal piłkarz pozostaje na radarze mistrzów Włoch. Spekuluje się, że w umowie miało nie być opcji wykupu po zakończeniu sezonu. Co ciekawe, Nerazzurri planują zwolnić miejsce w defensywie dla obecnego zawodnika Bayernu i sprzedać Stefana de Vrija.

Holender w zeszłym tygodniu stwierdził, że nie planuje opuszczać Interu tego lata, ale jego sytuacja może się zmienić w obliczu zainteresowania ze strony klubów z Arabii Saudyjskiej. Kim Min-jae w maju przyznał, że nie był to dla niego satysfakcjonujący sezon w Niemczech.

Kontrakt 63-krotnego reprezentanta Korei Południowej na Allianz Arenie obowiązuje do końca czerwca 2028 roku.

Komentarze