Świetne wieści dla niemieckich kibiców. Wielki piłkarz wraca do kadry

Toni Kroos wraca do reprezentacji Niemiec. Pomocnik jakiś czas temu zrezygnował z gry w kadrze, lecz pomoże jej w osiągnięciu dobrego wyniku na Euro.

Toni Kroos
Obserwuj nas w
fot. Imago/Sven Simon Na zdjęciu: Toni Kroos
  • Toni Kroos wraca do reprezentacji Niemiec
  • Pomocnik pomoże swojej drużynie narodowej w nadchodzących Mistrzostwach Europy
  • Real Madryt liczy, że to sygnał, iż nie zamierza niebawem przechodzić na emeryturę

Kroos wraca do kadry

Reprezentacja Niemiec będzie gospodarzem zbliżających się Mistrzostw Europy. W kraju panuje spory pesymizm spowodowany przygotowaniami do prestiżowej imprezy. Z uwagi na mizerne wyniki z kadry wyleciał jakiś czas temu Hansi Flick, którego zastąpił Julian Nagelsmann. Pod jego wodzą gra drużyny narodowej wcale nie uległa poprawie. Na dodatek, piłkarze nie są przekonani do byłego trenera Bayernu Monachium, który znacznie bardziej pasuje swoim stylem pracy do piłki klubowej.

Jakiś czas temu pojawił się temat powrotu Toniego Kroosa do reprezentacji Niemiec. Jego decyzja o zakończeniu kariery w kadrze zdawała się dość pochopna, biorąc pod uwagę, że wciąż jest istotną postacią w zespole Realu Madryt. Z uwagi na problemy w środku pola podjęto próbę przekonania Kroosa, aby ten rozegrał w narodowych barwach jeszcze jeden turniej.

Pomocnik długo zwlekał z decyzją, lecz ostatecznie przystał na tę propozycję. Reprezentacja Niemiec będzie w trakcie zbliżającej się imprezy poważnie wzmocniona.

To sygnał także dla Realu Madryt, który chciałby zatrzymać Kroosa na jeszcze jeden sezon. Jego aktualna umowa wygasa w połowie 2024 roku.

Zobacz również: Lewandowski ma przed sobą tylko Messiego i Ronaldo. Wybitne statystyki!

Komentarze