Manchester United wypytywał o Sarra

Ismail Sarr
Ismail Sarr fot. PressFocus

Manchester United według doniesień Fabrizio Romano, na którego doniesienia powołuje się serwis Utdreport.co.uk, dzisiaj rano złożył zapytania ws. Ismaila Sarra z Watfordu. Klub z Old Trafford chciał wypożyczyć piłkarza. W każdym razie decydenci Szerszeni biorą pod uwagę tylko i wyłącznie transfer definitywny z udziałem swojego zawodnika.

Czytaj dalej…

Manchester United nie ukrywa, że planuje jeszcze kilka wzmocnień rzutem na taśmę. Od poniedziałkowego poranka trwa finalizowania spraw związanych z transferami Alexa Tellesa i Edinsona Cavaniego. Wygląda jednak na to, że działacze Czerwonych Diabłów planują też inne ruchy transferowe.

Cały czas nie wiadomo jak potoczy się z sytuacja z Ousmane Demeble. Tymczasem najnowsze doniesienia wskazują, że angielski klub wypytywał również o 22-krotnego reprezentanta Senegalu.

Sarr miałby w ekipie z Old Trafford wzmocnić prawe skrzydło. Urodzony w Saint-Louis zawodnik trafił do Watfordu latem minionego roku ze Stade Rennes za 30 milionów euro. W swoim pierwszym sezonie w Premier League piłkarz zaliczył 28 meczów, w których zdobył pięć bramek, notując również sześć asyst.

Senegalski zawodnik ma kontrakt ważny z klubem z Vicarage Road do końca czerwca 2024 roku.

Komentarze