Bale i Reguilon już w piątek w Londynie?

Gareth Bale
Gareth Bale fot. Grzegorz Wajda

Gareth Bale i Sergio Reguilon w piątek mają udać się z Madrytu do Londynu, aby sfinalizować swoje przeprowadzki z Realu do Tottenhamu Hotspur, podaje Sky Sports. Walijczyk ma trafić do teamu z Anglii na wypożyczenie, a Hiszpan na zasadzie transferu definitywnego.

Czytaj dalej…

Gareth Bale i jego powrót do teamu ze stolicy Anglii jest tematem, który ostatnio najbardziej elektryzuje angielskich dziennikarzy. Wygląda na to, że reprezentant Walii wróci do Tottenhamu po siedmiu latach.

W ostatnich dniach prowadzone były negocjacje między oboma klubami. Ich następstwem ma być to, że w piątek Bale i Reguilon mają udać się do Londynu prywatnym odrzutowcem. Z kolei umowa ma zostać zawarta jeszcze zanim wymieniona dwójka uda się do stolicy Anglii.

Historia zatoczy koło, Bale znów w Tottenhamie

31-letni reprezentant Walii co prawda posiada własny odrzutowiec, ale może się spodziewać tego, transport obu zawodnikom zapewni Tottenham Hotspur.

Przypomnijmy, że The Spurs w niedzielę rozegrają kolejne spotkanie w ramach angielskiej ekstraklasy, mierząc się z Southampton. Pierwszy gwizdek sędziego w tym meczu zaplanowany jest na godzinę 13:00.

Komentarze