Manchester United chce ściągnąć pracownika Liverpoolu

Manchester United zabiega o dyrektora Newcastle United, ale to nie wszystko. Na Old Trafford chcą, by po sezonie przeniósł się do nich Julian Ward. Sprawa ta wzbudza emocje, bo do sierpnia działał on w strukturach Liverpoolu.

Maguire w meczu z Fulham
Obserwuj nas w
IMAGO / Andy Yates Na zdjęciu: Maguire w meczu z Fulham
  • Man United chce pozyskać dyrektora Liverpoolu
  • Ward opuścił Anfield po ostatnim sezonie
  • Sprawa wzbudza emocje w mediach

Manchester United pozyska dyrektora Liverpoolu?

W strukturach Manchesteru United ma dojść latem do przetasowań. Klub zabiega o to, by pozyskać dyrektora sportowego Newcastle United. Problem w tym, że ma on jeszcze ważną umowę ze Srokami. Kluby prowadzą w tej sprawie rozmowy.

POLECAMY TAKŻE

Łatwiejsze powinno być pozyskanie Juliana Warda, który znajduje się bez piłkarskiego pracodawcy. Dyrektor ten był związany przez rok z Liverpoolem. Opuścił jednak Anfield po ostatnim sezonie.

Ward ma ciekawe CV i może się pochwalić faktem, że sprowadził do klubu takich piłkarzy jak Luis Diaz, Darwin Nunez czy Cody Gakpo.

Jego przybycie do Manchesteru United elektryzuje angielskie media. Wszystko z powodu rywalizacji Czerwonych Diabłów właśnie z The Reds.

Ward miał nie tak dawno szansę dołączyć do Ajaksu Amsterdam. Wydaje się jednak, że ostatecznie zostanie w Premier League.

Komentarze