Klopp przekazał złe wieści. Kolejne problemy zdrowotne w Liverpoolu

Dominik Szoboszlai w poniedziałkowym meczu z Newcastle United nabawił się urazu. O kolejnym problemie kadrowym Liverpoolu otwarcie powiedział Jurgen Klopp.

Dominik Szoboszlai
  • Liverpool traci kolejnego piłkarza, który nabawił się problemów zdrowotnych
  • Dominik Szoboszlai przedwcześnie opuścił murawę w meczu z Newcastle United
  • Węgierski pomocnik doznał urazu uda, a długość przerwy od gry nie jest jeszcze znana

Liverpool ma problem. Szoboszlai dołączył do listy kontuzjowanych

Liverpool zakończył poniedziałkowy mecz z Newcastle United cennym zwycięstwem (4-2). Po ostatnim gwizdku nie brakowało jednak obaw dotyczących stanu zdrowia Dominika Szoboszlaia, który zmuszony był opuścić plac gry w 64. minucie rywalizacji.

W trakcie pomeczowej rozmowy Jurgen Klopp potwierdził, że węgierski pomocnik nabawił się urazu uda, natomiast skala problemy nie jest jeszcze znana.

– Mieliśmy w planie zdjąć go w drugiej połowie. Niestety spóźniliśmy się dosłownie kilka chwil, a Dominik poczuł coś w swoim udzie. Nie znamy dokładnie skali problemu. Musimy poczekać na wyniki badań – zdradził niemiecki szkoleniowiec.

To kolejny cios dla Liverpoolu, który mierzy się już z wieloma kontuzjami w drużynie.