Ivan Toney ośmiesza gwiazdę Man Utd. Bezlitosne porównanie

Ivan Toney wrócił do składu Brentford po ośmiomiesięcznym zawieszeniu i od razu zdobył gola. W tym czasie Antony z Man Utd regularnie występował w Premier League, nie trafiając do siatki ani razu.

Ivan Toney
IMAGO / Paul Terry Na zdjęciu: Ivan Toney
  • Antony notuje koszmarną serię w Premier League
  • Udany powrót Ivana Toneya ośmiesza gwiazdę Man Utd
  • Bezpośrednie zestawienie jest bolesne dla Brazylijczyka

Ivan Toney strzela od razu po powrocie. Antony notuje koszmarną serię

Ivan Toney wrócił do składu Brentford na mecz z Nottingham Forest po ośmiomiesięcznym zawieszeniu za nielegalne zawieranie zakładów bukmacherskich. Napastnik wpisał się na listę strzelców po zaledwie 19 minutach gry, a jego zespół ostatecznie wygrał 3:2.

Jak zauważyli użytkownicy platformy X, Ivan Toney, rozgrywając swój pierwszy mecz po długiej przerwie, przebił dotychczasowe osiągnięcia Antony’ego z Man Utd w sezonie 2023/2024. Trzeba przyznać, że nie było to trudnym zadaniem, bo Brazylijczyk w 17 meczach Premier League nie zaangażował się w żadnego gola.

Kibice nie mieli litości dla gwiazdy Manchesteru United, tworząc liczne zestawienia statystyk obu piłkarzy. Nie da się ukryć, że od zawodnika, za którego zapłacono Ajaxowi aż 95 milionów euro, oczekuje się znacznie więcej.

Który piłkarz będzie miał więcej bramek i asyst na koniec sezonu 2023/2024?