Garnacho dał popis na Old Trafford! Manchester United zgarnął komplet punktów

Manchester United wygrał 3-0 z West Hamem w 23. kolejce Premier League. Zawodnikiem meczu został Alejandro Garnacho, który strzelił dwie bramki.

Alejandro Garnacho
Imago / Martin Rickett Na zdjęciu: Alejandro Garnacho
  • Manchester United wygrał 3-0 z West Hamem
  • Alejandro Garnacho zapisał na swoim koncie dwa gole
  • Argentyńczyk został wybrany zawodnikiem meczu

Alejandro Garnacho z dubletem i nagrodą zawodnika meczu

Manchester United podejmował na własnym stadionie West Ham w ramach 23. kolejki Premier League. Podopieczni Erika ten Haga odnieśli przekonujące zwycięstwo 3-0 przed własną publicznością. Bohaterem spotkania był Alejandro Garnacho, który został wybrany zawodnikiem meczu.

Młody skrzydłowy po raz pierwszy w tym roku kalendarzowym wpisał się na listę strzelców. Co więcej, od razu zrobił to dwukrotnie, najpierw pokonując Łukasza Fabiańskiego w 49 minucie gry, a następnie w 84 minucie. Argentyńczyk miał stuprocentową skuteczność strzałów, bowiem łącznie oddał dwie próby w światło bramki, które zakończyły się zdobyciem gola. 19-latek w meczu z West Hamem miał również 3 kluczowe podania oraz zaliczył jeden odbiór piłki.

Manchester United dzięki dzisiejszemu zwycięstwu awansował na 6. miejsce w lidze. Po 23. kolejkach mają na swoim koncie 38 punktów. Ich strata do TOP4 wynosi 8 oczek. Następny mecz podopieczni holenderskiego trenera zagrają za tydzień z Aston Villa.