Fabrizio Romano zabrał głos ws. przyszłości Erika ten Haga

Fabrizio Romano poinformował, że Manchester United jeszcze nie podjął dotąd ustaleń w sprawie przyszłości Erika ten Haga. Oczekuje się, że decyzja zapadnie w najbliższym czasie.

Erik ten Hag
Obserwuj nas w
MatchDay Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Erik ten Hag

Romano: Wokół przyszłości Erika ten Haga panuje cisza

Piłkarze Manchesteru United zawiedli zarówno w Premier League, jak i Lidze Mistrzów. Zajęli ósmą lokatę w lidze angielskiej i odpadli w fazie grupowej w Champions League. Posada Erika ten Haga na Old Trafford od kilku miesięcy jest niepewna. Zatrzymanie holenderskiego menedżera to trudne wyzwanie dla właścicieli klubu, zważywszy na dostępność kilku czołowych trenerów. Fani są szczególnie zaniepokojeni brakiem poprawy w grze zespołu.

POLECAMY TAKŻE

Ten weekend za kulisami Man Utd jest bardzo intensywny, mimo że wokół przyszłości Erika ten Haga panuje cisza – wyjawił Fabrizio Romano. Ekspert zaznacza, że klub nadal prowadzi rozmowy z przedstawicielami innych menedżerów, ponieważ przyszłość Ten Haga jest niepewna. Manchester United chce być pewien, że podejmie właściwą decyzję, angażując w ten proces zarząd i nowych współwłaścicieli. Sytuacja jest nadal nierozstrzygnięta.

Decyzja w sprawie Holendra ma kluczowe znaczenie dla przyszłości klubu, ponieważ nowi współwłaściciele, a więc INEOS, pragną przywrócić Czerwone Diabły na szczyt angielskiej piłki. Ten Hag cieszy się sympatią kibiców, zwłaszcza po zdobyciu Pucharu Anglii w tym sezonie, co utrudnia decyzję o jego ewentualnym odejściu.

Komentarze