Chelsea pozyska wielki talenty. Padło słynne “Here we go”

Chelsea lada moment powinna pozyskać wielki talent. "The Blues" bowiem uzgodnili już warunki transferu Renato Veigi z FC Basel. Koszt transakcji ma wynieść około 15 milionów euro - podaje Fabrizio Romano.

Renato Veiga
Obserwuj nas w
SPP Sport Press Photo. / Alamy Na zdjęciu: Renato Veiga

Chelsea bliska pozyskania Renato Veigi

Tegoroczne letnie okienko transferowe zapowiada się niezwykle pracowicie w obozie Chelsea. „The Blues” mają za sobą przeciętny sezon, przez co dokonali roszady na ławce trenerskiej. Mauricio Pochettino zastąpił Enzo Marsesca. Zatem teraz władze klubu będą musiały pozyskać piłkarzy, którzy będą pasowali do filozofii włoskiego szkoleniowca. Warto podkreślić, że londyńczycy podpisali już kontrakt m.in. z Kiernanem Dewsbury-Hallem.

POLECAMY TAKŻE

Wkrótce Chelsea będzie mogła ogłosić kolejny transfer. Fabrizio Romano poinformował, że „The Blues” zgodzili się podpisać kontrakt z Renato Veigą. Transfer młodego Portugalczyka z FC Basel wyniesie około 15 milionów euro. Zawodnik uzgodnił już z angielskim klubem osobiste warunki umowy.

Renato Veiga lada moment opuści obóz przygotowawczy z FC Basel. 20-letni pomocnik zjawi się w siedzibie Chelsea, gdzie przejdzie obowiązkowe testy medyczne oraz złoży oficjalny podpis na kontrakcie. Włoski dziennikarz jednak nie zdradził, jak długo będzie obowiązywała umowa Portugalczyka z „The Blues”.

Wychowanek Sportingu Lizbona trafił do FC Basel latem minionego roku. Renato Veiga w koszulce szwajcarskiego zespołu rozegrał 26 spotkań. W tym czasie udało mu się dwukrotnie wpisać na listę strzelców, a także zaliczyć jedną asystę.

Sprawdź także: Chelsea zainteresowana rewelacyjnym skrzydłowym

Komentarze