Neymar i Mbappe znów błysnęli, PSG podniosło się po remisie z Monaco [WIDEO]

Kylian Mbappe

PSG w meczu piątej kolejki Ligue 1 zanotowało kolejne zwycięstwo. Podopieczni Christophe’a Galtiera przekonująco pokonali Tuoulouse (3:0). Łupem bramkowym podzielili się: Neymar, Kylian Mbappe oraz Juan Bernat.

• PSG w środowy wieczór zaliczyło czwarte zwycięstwo w sezonie
  • Dzięki wygranej nad Toulouse mistrzowie Francji mają na swoim koncie 13 punktów
  • Kolejne trafienia w tym sezonie zanotowali Neymar i Kylian Mbappe

PSG liderem

PSG przystępowało do potyczki z Toulouse po remisie z AS Monaco (1:1). Tym samym stołeczna ekipa chciała za wszelką cenę wrócić na zwycięski szlak. Gospodarze nie zamierzali jednak ułatwiać zadania rywalom. Tym bardziej że chcieli zrehabilitować po porażce z FC Nantes (1:3).

Od pierwszych fragmentów rywalizacji byliśmy świadkami ciekawego widowiska. Przede wszystkim obfitego w sytuacje strzeleckie. Pierwszy gol w meczu padł w 39. minucie, gdy po koronkowe rozegranej akcji na listę strzelców wpisał się Neymar. Do przerwy paryżanie prowadzili 1:0.

W drugiej odsłonie mistrzowie Ligue 1 dołożyli kolejne dwa trafienia. Sprawy w swoje nogi wzięli Kylian Mbappe i Lionel Messi. Argentyńczyk popisał się asystą, a Francuz wyróżnił się celnym strzałem. Losy rywalizacji ustalił z kolei w doliczonym czasie gry Juan Bernat i trzy oczka zainkasowało PSG.

Paryżanie czasu na radość nie będą mieli dużo, bo już w sobotę rozegrają kolejne spotkanie. Zagrają na wyjeździe z FC Nantes. Toulouse czeka z kolei batalia z Clermont Foot.