Legia prowadzi! Pekhart nie mógł zrobić tego lepiej [WIDEO]

Legia - Midtjylland to dwumecz 4. rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy. W pierwszym meczu padł remis 3:3, natomiast w rewanżu pierwsi drogę do bramki znaleźli gospodarze. Autorem gola otwierającego wynik w Warszawie był Tomas Pekhart.

Tomas Pekhart
IMAGO/ Wojciech Dobrzynski / Legionisci.com / PressFocus / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Tomas Pekhart
  • Legia – Midtjylland to rewanżowe starcie 4. rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy
  • Na Łazienkowskiej pierwsi do siatki trafili gospodarze – bramka padła w 53. minucie
  • Autorem gola okazał się Tomas Pekhart, który popisał się piękną główką

Legia – Midtjylland. Pekhart daje prowadzenie

W pierwszej odsłonie dwumeczu Legia – Midtjylland w 4. rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy na MCH Arena w Hering kibice obejrzeli aż sześć trafień. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3, więc sprawa awansu pozostała otwarta. Wszystko miało rozstrzygnąć się w Warszawie.

Wynik pojedynku na Łazienkowskiej otworzyli gospodarze. W 53. minucie po znakomitej zespołowej akcji do siatki Lossla trafił Tomas Pekhart, który kapitalnym strzałem głową wykończył bezbłędne dośrodkowanie Pawła Wszołka z prawego skrzydła.