Midtjylland wyrównuje. Pech Augustyniaka [WIDEO]

Legia mierzy się z Midtjylland w dwumeczu 4. rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy. W Danii padł remis 3:3, natomiast w rewanżu jako pierwsi prowadzeni objęli Wojskowi. Niestety, goście wyrównali po 17 minutach.

Legia - Midtjylland
imago/ PIOTR KUCZA/FOTOPYK/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Legia - Midtjylland
  • Wynik meczu Legia – Midtjylland w 53. minucie otworzyli gospodarze
  • W 70. minucie przyjezdni doprowadzili do wyrównania
  • Strzałem z dystansu popisał się Paulinho, a po interwencji Augustyniaka piłka wpadła do siatki

Legia – Midtjylland. Paulinho doprowadza do remisu

W 53. minucie meczu Legia – Midtjylland na prowadzenie wyszli gospodarze. Znakomitym strzałem głową popisał się Tomas Pekhart, który zamknął świetne dośrodkowanie Pawła Wszołka. Niestety, Wojskowi nie mogli długo cieszyć się z korzystnego wyniku.

Po 17 minutach Midtjylland doprowadziło do remisu, a na listę strzelców wpisał się Paulinho. 28-letni Brazylijczyk pokusił się o uderzenie z dystansu, a piłka interwencji Rafała Augustyniaka wpadła do siatki obok zdezorientowanego Kacpra Tobiasza.