Flick ma nowego agenta. To człowiek od zadań specjalnych

Hansi Flick niemal na pewno wróci do pracy w nowym sezonie. Niemiecki trener w tym celu związał się z nowym agentem, o czym informuje Florian Plettenberg. Interesy 58-latka będzie reprezentował Pini Zahavi.

Hansi Flick
Obserwuj nas w
IMAGO / Revierfoto Na zdjęciu: Hansi Flick
  • Hansi Flick aktywnie poszukuje nowego miejsca pracy
  • Niemiec powinien wrócić do zawodu w kolejnym sezonie
  • W analizie ofert i negocjacji pomagać będzie mu Pini Zahavi

Flick zatrudnił uznanego specjalistę

Hansi Flick to bez wątpienia jedno z najbardziej pożądanych nazwisk na rynku trenerskim. Niemiec od września pozostaje bez pracy – wtedy rozstał się z reprezentacją swojego kraju. Na stanowisku szkoleniowca Die Mannschaaft spędził dwa lata, podczas których poprowadził kadrę w 25 spotkaniach.

58-latek jest łączony przede wszystkim z Barceloną. Niewykluczone, że to właśnie Duma Katalonii będzie jego następnym przystankiem w karierze. W mediach pojawiają się informacje sugerujące, że Flick rozpoczął naukę hiszpańskiego i kompletuje już sztab szkoleniowy, który ma towarzyszyć mu podczas jego pobytu w Blaugranie.

Jednak zgodnie z doniesieniami Floriana Plettenberga Niemiec budzi zainteresowanie także w Premier League. Za kwestie negocjacji z potencjalnymi pracodawcami będzie odpowiadał nowy agent. Flick porozumiał się z Pinim Zahavim, który jest znany jako człowiek od zadań specjalnych. 80-latek dysponuje uznaną marką i ogromną siecią kontaktów w świecie futbolu, co ma pomóc byłemu szkoleniowcowi Bayernu w uzyskaniu jak najlepszych warunków spodziewanego kontraktu.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze

Na temat “Flick ma nowego agenta. To człowiek od zadań specjalnych