Wiadomo, co ze zdrowiem Pawła Dawidowicza. Są nowe wieści

Paweł Dawidowicz to jeden z reprezentantów Polski, który nie dokończył meczu z Turcją. Najnowsze wieści w jego sprawie przekazał serwis Meczyki.pl.

Paweł Dawidowicz
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Paweł Dawidowicz

Paweł Dawidowicz przygotowuje się do meczu z Holandią

Reprezentacja Polski ma za sobą bardzo trudne dni i wcale nie chodzi tu o wyniki sportowe. Biało-czerwoni pokonali Ukrainę 3:1 oraz Turcję 2:1, ale wszystkich bardziej interesuje stan zdrowia kadrowiczów. Wszystko wskazuje na to, że w pierwszym meczu z Holandią zabraknie Roberta Lewandowskiego. Co więcej, kapitan nie jest pewny udziału w drugim spotkaniu z Austrią.

POLECAMY TAKŻE

Innymi piłkarzami, którzy okupili kontrolne pojedynki kontuzjami, są: Paweł Dawidowicz, Taras Romanczuk i Karol Świderski. W środę (12 czerwca) w programie Euro Insajder na kanale Meczyki.pl dobre wieści w sprawie obrońcy Hellasu Werona przekazali Tomasz Włodarczyk i Łukasz Wiśniowski. Natomiast reszta zawodników wciąż walczy z czasem.

Okazuje się, że Paweł Dawidowicz jest już zdrowy i szykuje się do gry w pierwszym składzie w nadchodzącym spotkaniu z Holandią. To bez wątpienia ważna informacja dla Michała Probierza, przed którym stoją bardzo trudne decyzje. Selekcjoner Biało-czerwonych musi przede wszystkim uporządkować osłabioną linię ofensywną.

Euro 2024 rozpocznie się w piątek (14 czerwca) meczem Niemców ze Szkocją. Natomiast Polacy zagrają dwa dni później z Holandią. Początek spotkania, które odbędzie się na Volksparkstadion w Hamburgu, zaplanowano na godzinę 15:00.

Czytaj dalej: Reprezentacja Polski wywołała szaleństwo. Wiceprezes PZPN… w roli papieża

Komentarze