Nadchodzi szokujące powołanie Probierza? Intrygujące słowa trenera Puszczy Niepołomice

Tomasz Tułacz, trener Puszczy Niepołomice na antenie "Kanału Sportowego" zdradził, że Michał Probierz rozmawiał jakiś czas temu z władzami klubu na temat jednego z piłkarzy beniaminka PKO Ekstraklasy.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Michał Probierz miał jakiś czas temu pytać o gracza Puszczy Niepołomice
  • Poinformował o tym Tomasz Tułacz, szkoleniowiec zespołu
  • Reprezentacja Polski wkrótce rozpocznie zmagania w barażach o Euro 2024

O kogo może chodzić?

Puszcza Niepołomice, która przed startem sezonu skazywana była na pożarcie przez rywali radzi sobie bardzo dzielnie. Właściwie można powiedzieć, że beniaminek gra i punktuje, jak stary ligowy wyjadacz. Z kolei to przekłada się na piłkarzy “Żubrów”, którzy coraz częściej są dostrzegani przez inne kluby i chwaleni przez ekspertów. Ciekawą informację w tej sprawie przekazał teraz trener Tomasz Tułacz, który na antenie “Kanału Sportowego” zdradził, że selekcjoner Michał Probierz rozmawiał z prezesem Puszczy na temat jednego z piłkarzy.

Selekcjoner Probierz rozmawiał z prezesem Markiem Bartoszkiem o jednym nazwisku jakieś 2-3 miesiące temu. Nawet poinformowałem o tym zawodnika, żeby go trochę podbudować. Zdradzę tylko, że jest on naszym podstawowym graczem – powiedział w programie “Liga PL”.

Reprezentacja Polski już w marcu rozegra baraże o udział w Euro 2024. Najpierw rywalem “Biało-Czerwonych” będzie Estonia, a potem zwycięzca pary Finlandia – Walia.

Czytaj więcej: Polski bramkarz chwalony przez trenera. Właśnie wywalczył miejsce w składzie

Komentarze