Wejście smoka Karola Angielskiego. Dublet w lidze greckiej

Karol Angielski strzelił dwa gole w meczu Atromitos Ateny - PAS Lamia (3:1). Polski napastnik na boisko wszedł dopiero w 58. minucie i odmienił losy tego spotkania.

Karol Angielski
IMAGO / ANE Edition Na zdjęciu: Karol Angielski
  • Karol Angielski rozgrywa dobry sezon w lidze greckiej
  • 27-letni napastnik ma na swoim koncie aż 7 bramek
  • Dzisiaj zanotował dublet w starciu jego Atromitosu Ateny z PAS Lamią

Karol Angielski błysnął w Grecji. Dwa gole po wejściu z ławki

Atromitos Ateny w środę wieczorem na własnym obiekcie podejmował PAS Lamię w meczu 25. kolejki ligi greckiej. Karol Angielski dzisiejsze spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych i na murawie zameldował się dopiero w 58. minucie.

To jednak wystarczyło byłemu piłkarzowi Radomiaka Radom, żeby odwrócić losy tej rywalizacji. 27-letni napastnik w 61. minucie wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, a w 82. minucie ustalił wynik meczu na 3:1 dla Atromitosu Ateny.

Karol Angielski w aktualnym sezonie greckiej ekstraklasy strzelił już 7 bramek, a we wszystkich rozgrywkach ma na swoim koncie 9 goli.